• Home
  • /
  • Üritused
  • /
  • REKS 2021 aasta seminar toimub augusti viimasel kolmapäeval

REKS 2021 aasta seminar toimub augusti viimasel kolmapäeval

REKS 2021 aasta seminar toimub augusti viimasel kolmapäeval

REKSi 2021. aasta seminar toimub kolmapäeval, 25. augustil kl 10.00-12.00 Worksup veebirakenduse vahendusel. Veebiseminari salvestus toimub Tallinnas, T1 keskuse Black Box Stuudios, kuhu ootame kohale eelregistreerunud huvilisi. Kohtade arv on piiratud!

Ravimite ehtsuse kontrollimine on tänaseks igapäevane töörutiin, milleta ükski retseptiravim patsiendini ei jõua. Septembris saab aasta, kui Eesti läks üle ravimite ehtsuse kontrolli täielikule rakendamisele.

Selle aasta seminaril soovime anda ülevaate, kuidas möödunud aasta on Eestis ja mujal Euroopa riikides läinud, mis on muutunud ja mis valmistanud muret kõigile ravimite ehtsuse kontrollimisega seotud osapooltele. Samuti jagame infot peamiste hoiatusteadete põhjuste ja nende menetlemise kohta viimase aasta jooksul. Tutvustame ka uusi apteekritele mõeldud veebijuhendeid, mis on loodud apteekide infosüsteemide võimaluste baasil.

Ravimiameti esindaja jagab oragnisatsiooni kogemust järelevalve käigus tuvastatud murekohtadest ning annab soovitusi tulevikuks. Ootame üleminekuperioodi järgse aasta kogemusest rääkima ka apteekrite ja tootjate esindajaid.

Veebiseminaril osalemiseks ei ole eelnev registreerimine vajalik. Seminar on jälgitav huvilistele reaalajas rakenduse Worksup kaudu. Seminari ajakava ja osalemise lingi saadame nädal enne sündmuse toimumist. Veebiülekande link on leitav ka seminari toimumise päeval REKS kodulehelt.

Tallinnasse, T1 stuudiosse (Peterburi tee 2, 4. korrus) ootame seminari jälgima eelnevalt registreerunud huvilisi. Kuna kohtade arv on piiratud, palume igast organisatsioonist kohale vaid ühe esindaja. Koroonaviiruse levikuga seatud piirangute korral lähtume Terviseameti juhistest ürituse toimumise eel ning teavitame muudatustest esimesel võimalusel.

Kes soovivad seminari jälgida Tallinnas, T1 stuudios palume registreerimisvormi täita SIIN!

Kohtumiseni seminaril
REKS meeskond

Back to Top