• Home
  • /
  • Teavitus REKS infosüsteemi töö kohta

Teavitus REKS infosüsteemi töö kohta

Hetkel esineb tõrkeid REKS infosüsteemis

Uuendatud 15.06.2022

Hea koostööpartner,

Anname teada, et vastavalt Arvato poolt edastatud informatsioonile tegeletakse jätkuvalt süsteemi tehnilise probleemi lahendamisega. Probleem hõlmab kogu Euroopat. Hetkel püsivad tõrked süsteemi töös. Edastame peatselt täiendava info olukorra kohta.

REKSile teada oleva info kohaselt, peaksid jaeapteekide infosüsteemid pakendite andmed talletama ning automaatselt kordama päeva jooksul ehtsuse kontrolli. Juhul, kui te pole selles veendunud, palume teil kontakteeruda täpsustamiseks oma süsteemi tehnilise toega ja vastavalt Delegeeritud Määrusele (väljavõte lisatud all) üles märkida väljastava pakendi andmed ning võimalusel sellest teha pilt, et oleks võimalik hiljem pakend kasutuselt kõrvaldada.

Artikkel 29

Kohustused juhul, kui ei ole võimalik kontrollida ainulaadse identifikaatori ehtsust ja seda kasutuselt kõrvaldada

Olenemata artikli 25 lõikest 1, kui isikud, kellel on luba või õigus üldsusele ravimeid tarnida, ei saa tehnilise probleemi tõttu ainulaadset identifikaatorit kandvat ravimi ainulaadse identifikaatori ehtsust kontrollida ja seda kasutuselt kõrvaldada ravimi üldsusele tarnimise hetkel, peavad kõnealused isikud asjaomase ainulaadse identifikaatori registreerima ning kontrollima selle ehtsust ja selle kasutuselt kõrvaldama niipea, kui tehniline probleem on lahendatud.

Vabandame tekkinud olukorra pärast!
REKS meeskond

Tagasi ülesse